12-02-2016, 09:03 PM
Bad money choice, you buy the stuff in 500gm jars and take it tablespoon at a time!
Seriously, dont pay for capsules and packaging when you can get Kilos of the stuff for a rraction of the price.
I buy 2 Kg at atime just to cook with for every day food, and yes it will be good addition to your lifestyle
Seriously, dont pay for capsules and packaging when you can get Kilos of the stuff for a rraction of the price.
I buy 2 Kg at atime just to cook with for every day food, and yes it will be good addition to your lifestyle

